Aviation

Aviation

Sõidukite hooldus on kunst, ja meie eesmärk on tuua see kunst ka õhuruumi. Meie spetsiaalsed programmilised lahendused annavad teie õhusõidukile parima võimaliku kaitse ja hoolitsuse. Tõsta oma õhusõiduki hooldust uuele tasemele!

FormulaU™Ceramic – Aviation

FormulaU™Ceramic loob täiesti läbipaistva, särava kihi õhusõiduki korpusele, kaitstes seda kiire korrodeerumise, äärmuslike ilmastikutingimuste ja temperatuurimuutuste, intensiivse UV-kiirguse ning kiire oksüdatsiooni eest. See tõhus kate hoiab õhusõiduki esmakordses seisukorras, vähendab puhastamise aega ja oluliselt pikendab tehases kasutatavate materjalide eluiga. Lisaks võimaldab see minimeerida jäätumisvastaste ainete ja kütusekulu, täites värvikihis olevad poorid ja andes korpusele ideaalse sileduse.

FormulaU™Ceramic eristub traditsioonilisest õhusõiduki poleerimisest ja vahatamisest minimaalse mõjuga tehaseosadele. See tähendab tagatud kaitstust ja katvust, mis on õhusõiduki jaoks oluline.

Korpuse sügavpuhastus: SkyWash™

SkyWash™ tagab õhusõiduki korpuse sügava puhastamise, eemaldades tõhusalt mustuse ja muud saasteained.

Interjööri programm:

  • NewMatizing™ – Sügav, kuiv keemiline puhastus kõigile interjööri detailidele.
  • LeatherRestore™ – Taastab kulumise ja kahjustuste käes kannatanud nahkkatte.
  • LeatherCare™ – Sügav keemiline puhastus salongi nahkpolstrile, säilitades selle värskuse ja ennetades enneaegset kulumist.

MasterTreatment™

FormulaU™Ceramic

Resealant™

NewMatizing™ & UG-2™

LeatherCare™ & InteriorService™

DentRemoval™

GlassShield™

WindowTinting™

LeatherRestore™

Damage & Sanitation™

AfterTreatment™

GlassRepair™

Marine