AfterTreatment™

AfterTreatment™

Tooge oma auto MrCAPi esindusse põhjalikuks kere või sisustuse puhastamiseks. Ka mootoriruum kogub tolmu, mustust ja õli. Kui olete eelnevalt oma auto MrCAPi hoolduse all hoidnud, antakse teile jooksva hoolduse või enda tehtud hoolduste täiendusena alljärgnevaid soodsaid teenuseid. Kui te ei ole veel meie klient, siis pakume AfterTreatment™ hooldust tavalise turuhinnaga, võttes arvesse olemasolevaid võimalusi.

WashAll™

MrCAPi hoolikas autokere käsipuhastus on suunatud klientidele, kes soovivad rohkem kui tavaline „autopesu”. WashAll™ puhastus hõlmab muu hulgas auto kere, velgede, rattakoobaste, uksepostide ja klaaside puhastust nii seest kui väljast. Kokku tehakse puhastustöid 24 erinevas piirkonnas.

Teie auto saab pärast protseduuri säravalt puhtaks!

InteriorService™

See põhjalik ja hoolikas puhastus on mõeldud klientidele, kes ei rahuldu tavalise autosalongi „sisepuhastusega”. InteriorService™ hõlmab muuhulgas autopõranda, istmete, klaaside, paneelide ja pagasiruumi puhastust*. Kokku puhastatakse autosalongi 26 erinevat piirkonda.

*Kui salong ja sisustus on tugevalt määrdunud, soovitame NewMatizing™ hooldust

MachineClean™ & Dressing™

See hooldus hõlmab kogu mootoriruumi põhjalikku puhastust. Tänapäeva autodel on palju sisseehitatud elektroonikat ja mootoriruum on tundlik piirkond. Mustus seob niiskust ning varem või hiljem tuleb see ära puhastada.*

*Kontrollige juba automüüja juures, kas teie auto mootoriruum on niiskuskindel. On autotootjaid, kes ehitavad niiskuskindlaid mootoriruume, kuid on ka neid, kellel ei ole sisseehitatud elektroonika niiskuskindluse suhtes samu kvaliteedinõudeid.

MasterTreatment™

FormulaU™Ceramic

Resealant™

NewMatizing™ & UG-2™

LeatherCare™ & InteriorService™

DentRemoval™

GlassShield™

WindowTinting™

LeatherRestore™

Damage & Sanitation™

GlassRepair™

Marine