Damage & Sanitation™

Damage & Sanitation™

DS-programmi abil lahendame autolaki ja sisustusega kaasnevaid ebaharilikke probleeme. Näiteks värviplekid, niiskuskahjustused, hallitus või tulekahjujärgsed tahmajäljed. Programm põhineb pikaajalistel saneerimis- ja ebaharilike kahjustuste restaureerimise kogemustel ilma osade või terve auto ülelakkimise või sisustusdetailide väljavahetamiseta. Sellega kaasneva auto väärtuse tõusu saate Te kauba peale.

SmellStop™

Häirivate lõhnaprobleemide korral aitab ainult Mr CAPi SmellStop™ hooldus. See kaotab tõhusalt tugevad lõhnad, näiteks sigareti-, põlengu-, uriini-, hallituse- ja toidujäätmete lõhnad. Kõigepealt teostatakse NewMatizing™ keemiline puhastus. Seejärel kasutatakse erinevaid tehnikaid ja tooteid, kuni lõhn on kõrvaldatud. Sellega kaasneva auto väärtuse tõusu saate Te kauba peale.

LeatherRestore™

LeatherRestore™ on hooldus, mis taastab kulunud ja kahjustatud nahksisustuse. Pärast väga põhjalikku eeltöötlust kantakse Mr CAPi LeatherColor™-i abil uus värv kahjustatud ja kulunud osadele. Nahkkatetele kantakse seejärel kaitsev LeatherGard™, mis muudab naha pehmeks ja elastseks ning ennetab plekkide ja pragude teket.

LeatherRestore™ taastab teie auto naha algse tekstuuri. Hooldus viiakse läbi kõikidel osadel istmetest terve sisustuseni. Sellega kaasneva auto väärtuse tõusu saate Te kauba peale.

AllergyControl™

Allergiaid esile kutsuvad ained meid ümbritsevas keskkonnas on süvenev probleem ja tihti on autosalong üheks riskikeskkonnaks. Ventilatsioonisüsteemi, akende ja uste kaudu tungivad salongi allergeensed osakesed, mis kinnituvad muuhulgas tekstiilidele ja tekitavad ebatervisliku keskkonna.

Pärast salongi saneerimist tehakse allergeensete osakeste kontrollmõõtmine veendumaks, et need on kõrvaldatud.

MasterTreatment™

FormulaU™Ceramic

Resealant™

NewMatizing™ & UG-2™

LeatherCare™ & InteriorService™

DentRemoval™

GlassShield™

WindowTinting™

LeatherRestore™

AfterTreatment™

GlassRepair™

Marine