FormulaU™Ceramic

FormulaU™Ceramic

FormulaU™Ceramic on ainulaadne värvipinna töötlus, mis muudab auto vastupidavaks kulumise, kahjustavate tegurite ja läike kadumise suhtes. Mustus teedel, õhusaaste, happevihmad ja päikese UV-kiirgus – FormulaU™Ceramic kaitseb teie auto värvipinda kõige selle eest. Kaitsekiht seob end keemiliselt auto värvipinnaga luues vastupidava kaitsekihi mitmeks aastaks.

Uute autode ennetav hooldus

Autolaki läiget mõõdetakse „läikeühikutes” („Gloss Units”). Täiesti uuel autol ei ole kõrgeim võimalik läikeväärtus, nagu arvata võiks. Kui auto tuleb tootmisest, on läikeväärtus (vastavalt harustandardile) ligikaudu kuni 95 läikeühikut. Juba esimese proovisõidu ajal hakkavad kahjustavad tegurid nagu mustus teedel, õhusaaste, happevihmad ja päikese UV-kiirgus uut ilusat lakipinda kahjustama. FormulaU™Ceramic mõjub ennetavalt ja säilitab meeldiva uue auto tunde.

Hooldusvahendid tungivad laki pooridesse ja moodustavad kaitsva, mustust tõrjuva ja läikiva pinna. Läikeväärtus tõuseb paljudel juhtudel üle 100 läikeühiku. Autot on lihtsam hoida säravalt puhta ja ilusana. Vahatamisele ei pea Te isegi mõtlema.

Teie uue auto pind on kaitstud Mr CAPi garantiiga Secure™ .

Autod, mida on mõned aastad kasutatud

FormulaU™Ceramic pinnatöötlus tagab rabava tulemuse ka juba mõned aastad kasutatud autode puhul, mida ei ole tõenäoliselt hooldatud muul viisil kui aeg-ajalt läbi viidud standardpuhastus automaatpesulas. Vana ja kulunud värvipind saab uue ilme ja sära.

Teatud juhtudel muutub auto isegi ilusamaks ja säravamaks kui ta uuena oli. FormulaU™Ceramic tungib laki pooridesse ja moodustab kaitsva, mustust tõrjuva ja läikiva pinna. Autot on lihtsam hoida säravalt puhta ja ilusana. Vahatamisele ei pea Te isegi mõtlema ning auto väärtuse tõusu saate kauba peale.

MasterTreatment™

NewMatizing™ & UG-2™

LeatherCare™ & InteriorService™

DentRemoval™

GlassShield™

Marine

TuneUp