Personaalsed pakkumised

Hea Klient

Kuigi möödunud on mõnda aega, me mäletame Sind hästi. Oleme vahepealsel ajal teinud suure arengu, et pakkuda parimat ja uuendatud teenust. Jagame Sinuga meie edasiminekut ja kingime Sulle eksklusiivse võimaluse – personaalse eripakkumise, mis on loodud just Sinule ja Sinu autole!

Ära lase võimalust käest! Ootame Sind tagasi MrCAPi!

Pakkumine Nr.1

Broneerides LeatherCare&InteriorService™ väärtuses 130eur+KM, saate hoolika ja põhjaliku autokere puhastuse WashAll™ väärtuses 55eur+KM TASUTA!


LeatherCare&InteriorService™ – Nahksisu sügavpuhastus ja kaitsev immutamine. Antud hooldus taastab loomuliku nahatekstuuri ja pakub kaitset määrdumise ja plekkide vastu. Samuti teostatakse selle käigus täielik ja hoolikas sisepuhastus InteriorService™, mis hõlmab 26 hoolduspunkti.

Pakkumine Nr.2

Broneerides ShineC™ väärtuses 280eur+KM, saate kõikide klaaside töötluse GlassShield™ väärtuses 80eur+KM TASUTA!


ShineC™ – uus teenus, mille abil Teie auto saab laiaulatuslikku hoolitsust ja kaitset. Alustades ettevalmistavatest pesuprotseduuridest, hõlmates värvipinna deoksideerimist ning lõpetades keraamilise hooajalise kaitsega, on ShineC loodud selleks, et tuua Teie sõiduki väljanägemine uuele tasemele.

Pakkumine nr.3

Broneerides FormulaU™Ceramic värvipinna töötluse väärtuses 580eur+KM, pakume TASUTA täiustust täishooldusele MasterTreatment™-iks.


MasterTreatment™ on tõhus sise- ja välispindade hoolduslahendus, mis sobib suurepäraselt nii uutele kui ka veidi vanematele autodele.
See hooldusprogramm põhineb kahe olulise töötluse – FormulaU™Ceramic lakihoolduse ja NewMatizing™ & UG-2™ salongihoolduse – kombinatsioonil. Lisaks saavad hoolduse mootoriruum, pagasiruum ning kõik välis- ja sisedetailid. MasterTreatment™ annab autolakile vastupidavuse kulumise, kahjustuste ja läikekaotuse vastu, samal ajal kui salong saab nähtamatu kaitserüü mustuse tõrjumiseks.

Kutsun sind üles võtma ühendust meiega ja broneerima aja meie teenuste kasutamiseks. Ole kindel, et saad samasugust kvaliteeti ja professionaalsust, mida oled meilt alati oodanud.

(Pakkumised kehtivad kuni 02.2024)

+372 5588 929