Värvipinnatöötlused

Värvikaitse – Mida peaksid teadma

Värvikaitsele on mitu nime antud, olgu selleks vahatamine, lakkide säilitamine või värvipinnakaitse. Turul liigub kõike vanadest usaldusväärsetest kõvavaha toodetest kuni kaasaegsete vahenditeni. Seal on saadaval “tee ise” tooteid, mille hind võib jääda paarkümmend eurot, samas kui mõni garaažiettevõte pakub värvikaitset hinnaga alates mõnest sajast eurost kuni isegi paar tuhat euroni. Kas erinevate toodete vahel on mingit erinevust? Kas kõik värvikaitsevahendid ei ole samasugused? Tegelikkus on aga see, et nende toodete vahel on suured erinevused nii vastupidavuse kui ka lõpliku visuaalse tulemuse osas. Mõlemad tegurid on võrdselt olulised.

Värv on auto peamine roostekaitse

Miks teha lakitöötlust? Vastused võivad erineda sõltuvalt sellest, keda küsida. Kuid kui küsite meilt, on lakitöötlus hädavajalik nii teile kui ka teie autole. Auto värvkatte kaitsmine on autotootjate soovitus, et auto värvigarantii kehtiks ja mõnel juhul ka auto roostekaitsegarantii. See on mõistetav, kuna põhimõtteliselt on värv auto peamine roostekaitse. Lakitöötlus kaitseb teie auto värvi, muudab selle uskumatult kauniks ja säilitab teie auto väärtuse. Õige valiku tegemine

Autoomanikuna soovite, et töötlus annaks suurepärase tulemuse, mis mõnikord ületab uue auto standardit, samas kui kaitse peaks olema aja jooksul vastupidav. Oluline on, et teie värv oleks alati kaitstud, kui auto on ilmastiku mõjudele avatud. Lugege lähemalt meie erinevatest lakitöötlustest allpool.

MEIE VÄRVIPINNATÖÖTLUSED

FormulaU™Ceramic

ShineC

Resealant™

Marine

]