Offer

Tere tulemast KEVADESSE!

Kevad toob endaga kaasa uusi võimalusi ja värsket energiat ning see on ideaalne aeg oma auto eest hoolitsemiseks. Allpool on valik meie kõige populaarsemaid teenuseid, mis on eriti aktuaalsed kevadel. Olgu see siis välise sära taastamine või sisemise mugavuse suurendamine, leiame alati parima lahenduse teie auto vajadustele.

Laske meil aidata teil nautida kevadhooaega oma särava ja hästihooldatud autoga!

WashAll™ + InteriorService™

WashAll™ – MrCAPi hoolikas autokere käsipuhastus on suunatud klientidele, kes soovivad rohkem kui tavaline „autopesu”. WashAll™ puhastus hõlmab muu hulgas auto kere, velgede, rattakoobaste, uksepostide ja klaaside puhastust nii seest kui väljast. Kokku tehakse puhastustöid 24 erinevas piirkonnas.

InteriorService™ – põhjalik ja hoolikas puhastus on mõeldud klientidele, kes ei rahuldu tavalise autosalongi „sisepuhastusega”. InteriorService™ hõlmab muuhulgas autopõranda, istmete, klaaside, paneelide ja pagasiruumi puhastust*. Kokku puhastatakse autosalongi 26 erinevat piirkonda.

Hetkel: 135€+KM

ShineC™ + LeatherCare™

ShineC™ – uus teenus, mille abil Teie auto saab laiaulatuslikku hoolitsust ja kaitset. Alustades ettevalmistavatest pesuprotseduuridest, hõlmates värvipinna deoksideerimist ning lõpetades keraamilise hooajalise kaitsega, on ShineC loodud selleks, et tuua Teie sõiduki väljanägemine uuele tasemele.

LeatherCare&InteriorService™ – Nahksisu sügavpuhastus ja kaitsev immutamine. Antud hooldus taastab loomuliku nahatekstuuri ja pakub kaitset määrdumise ja plekkide vastu. Samuti teostatakse selle käigus täielik ja hoolikas sisepuhastus InteriorService™, mis hõlmab 26 hoolduspunkti.

Hetkel: 420€+KM

MasterTreatment™

MasterTreatment™ on tõhus sise- ja välispindade hoolduslahendus, mis sobib suurepäraselt nii uutele kui ka veidi vanematele autodele. See hooldusprogramm põhineb kahe olulise töötluse – FormulaU™Ceramic lakihoolduse ja NewMatizing™ & UG-2™ salongihoolduse – kombinatsioonil. Lisaks saavad hoolduse mootoriruum, pagasiruum ning kõik välis- ja sisedetailid. MasterTreatment™ annab autolakile vastupidavuse kulumise, kahjustuste ja läikekaotuse vastu, samal ajal kui salong saab nähtamatu kaitserüü mustuse tõrjumiseks.

alates 580+KM

Kutsume sind üles võtma meiega ühendust ja broneerima aja, et anda oma autole värske ilme kevadeks. Saad kindel olla, et pakume sulle sama kvaliteeti ja professionaalsust, mida oled alati oodanud.

(Pakkumised kehtivad kuni 31.03.2024)

+372 5588 929